ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ: історія і сучасність

Всеукраїнська наукова інтернет-конференція

«ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ: історія і сучасність»,

яка відбудеться 18 травня 2012 р. у м. Львові

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Правові аспекти здійснення національної політики в Російській імперії;

Секція 2. Правові засади регулювання національних відносин в Австрійській (Австро-Угорській) імперії;

Секція 3. Правове забезпечення радянської національної політики;

Секція 4. Правове регулювання національної політики в незалежній Україні.

Всі матеріали конференції

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Текст подається в авторській редакції.

Відповідальність за достовірність наданої  інформації несе автор.

ОРГКОМІТЕТ  КОНФЕРЕНЦІЇ

Голова оргкомітету:

Ортинський Володимир Львович – директор Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор.

Заступник голови:

Макарчук Володимир Степанович – завідувач кафедри історії держави і права Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор;

Члени оргкомітету:

Бортник Надія Петрівна – заступник директора-декан повної вищої освіти, завідувач кафедри адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, доцент.

Остапенко Олексій Іванович – заступник директора-декан базової вищої освіти Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор;

Сливка Степан Степанович – завідувач кафедри теорії та філософії права Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор;

Терлюк Іван Ярославович – доцент кафедри Історії держави і права ІНПП, кандидат історичних наук, доцент;

Поліковський Микола Федорович   доцент кафедри Історії держави і права ІНПП, кандидат юридичних наук.

Ільницький Сергій Іванович – інженер кафедри адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка»

Для участі в конференції необхідно надіслати в оргкомітет: заявку на участь, текст доповіді згідно з вимогами, копію квитанції про сплату організаційного внеску.
Організаційний внесок за участь у конференції становить 70 грн. (включає розміщення статті на сайті конференції :  www.historylaw.lp.edu.ua  та розсилку сертифіката учасника. Додатково (для тих, хто бажає) за видання і розсилку збірника матеріалів конференції – ще 70 грн.
Для докторів наук, професорів та старших наукових співробітників - участь безкоштовна.
Усі зазначені матеріали слід надіслати до 15 травня 2012 р.
або на поштову адресу (на CD-R): Національний університет "Львівська політехніка"
19-й навч. корпус, вул. Кн. Романа 1/3, каб. 309

ДЕТАЛЬНІШЕ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТКУ!!!